PLANMECA Compact i Touch

objevte krásu kompaktní stomatologické soupravy S hrdostí vám představujeme soupravu Planmeca Compacti Touch. I přes velmi kompaktní rozměry má mnoho funkcí, což oceňuje více než 40 000 spokojených uživatelů po celém světě. Je ideální pro nejrůznější potřeby moderní stomatologie. Konstrukční řešení a design soupravy Planmeca Compacti přispívají k plynulosti pracovních postupů za dodržení zásad ergonomie. Jednoduchost a intuitivnost ovládání vám zpříjemňují každodenní práci a zvyšují její efektivitu – bez kompromisů.

Velký prostor pro nohy

Boční zdvihový mechanismus křesla a malá základna plivátkového bloku zvětšují prostor pro nohy lékaře i asistenta a ponechávají dostatek místa pro židle. Úzká opěrka zad přispívá k dobrému přístupu do dutiny ústní, ošetřující tým proto může pracovat tak blízko pacienta, jak je to jen možné.

Kompaktní velikost, perfektní vyvážení

Malý stolek nástrojů může být umístěn blízko pacienta přímo na dosah ruky. Skvěle vyvážená ramena nástrojů zaručují ergonomickou práci s nimi, pro aktivaci nástroje je potřebný jen drobný pohyb. Chytrý konstrukční detail – ramena jsou nastavitelná v závislosti na hmotnosti nástroje.

Snadná externí ochrana před infekcí

Zubní souprava Planmeca Comapct i má hladké jednolité povrchy bez spojů, snadno se čistí a externí ochrana před infekcí je díky tomu dokonalá, což je základním předpokladem bezpečného ošetření. Povrchy upravené práškovým epoxidovým nátěrem mají mimořádnou životnost a jsou odolné vůči čistícím prostředkům. Všechny důležité části soupravy lze sterilizovat a misku plivátka je možno vyjmout pro snadnější čistění.

Čistá voda – vždy

Inovativní řešení rozvodů vody zaručuje, že veškerá voda vstupující do úst pacienta je čistá, pracovní prostředí je tak bezpečné pro pacienta i pro ošetřující tým. Vysoce automatizovaný systém čisté vody účinně odstraňuje mikrobiologický film z vodního rozvodu soupravy.

Vidět více, pracovat lépe

Operační světlo Planmeca SingLED® má tři osy otáčení v hlavici světla, což zaručuje optimální osvětlení v oblasti ošetření. Flexibilní rozsah pohybu světla umožňuje jeho jednoduché nastavení pro osvětlení celé oblasti od horní po dolní čelist. Intenzita světla se nastavuje bezdotykově a jeho držáky lze sterilizovat, ochrana před infekcí je tak dokonalá.

Vysoce kvalitní polstrování pro trvalé pohodlí

Polstrování Comfy™ je vyrobeno z odolné umělé kůže. Jeho tenké provedení zaručuje dokonalý přístup k oblasti ošetření, absence švů usnadňuje čištění a poskytuje tak lepší ochranu proti infekci. Polstrování Ultra Relax™, vyrobené z extrémně odolné umělé kůže a viskoelastické paměťové pěny, se perfektně přizpůsobí tvaru těla pacienta, čímž přispívá k jeho uvolnění i během dlouhých zákroků. Oba typy polstrování, Comfy i Ultra Relax, jsou dostupné v široké škále stylových barev.

Videa

Soubory ke stažení