PLANMECA Chair

křeslo s vynikajícím designem Samostatné křeslo Planmeca ChairTM zajišťuje skvělou ergonomii práce díky svému univerzálnímu propracovanému designu. Je vhodné pro chirurgické zákroky a lze jej vybavit mobilním nástrojovým vozíkem Planmeca CompactTM i nebo soupravou upevněnou na strop.

Snadné natáčení pro větší flexibilitu

Křeslo lze natáčet v rozsahu 180°, 90° doleva i doprava. Tuto funkci oceníte zejména při použití intraorálního rentgenu nebo jiného externího zařízení. Natáčení křesla rozšiřuje možnosti jeho umístění v prostorách ordinace, což oceníte zejména na menších pracovištích.

Velký a pevný nástrojový stolek

Pro ortodontické a chirurgické nástroje je nad pacientem velký a pevný nástrojový stolek z litého hliníku. Snadno se pohybuje a má velkou nosnost.

Praktické designové detaily

Opěrka hlavy s dvojitým kloubem umožňuje pohodlné polohování hlavy pacienta a poskytuje dobrý přístup k oblasti ošetření. Plynulé a snadné nastavení délky opěrky hlavy umožňuje jednoduché přizpůsobení křesla pacientům různého vzrůstu.

Vysoce kvalitní polstrování pro trvalé pohodlí

Polstrování Comfy™ je vyrobeno z odolné umělé kůže. Jeho tenké provedení zaručuje dokonalý přístup k oblasti ošetření, absence švů usnadňuje čištění a poskytuje tak lepší ochranu proti infekci. Polstrování Ultra Relax™, vyrobené z extrémně odolné umělé kůže a viskoelastické paměťové pěny, se perfektně přizpůsobí tvaru těla pacienta, čímž přispívá k jeho uvolnění i během dlouhých zákroků. Oba typy polstrování, Comfy i Ultra Relax, jsou dostupné v široké škále stylových barev.

Soubory ke stažení