PLANMECA ProScanner

nový skener paměťových fólií s vysokou kvalitou zobrazení

Komplexní řada přístrojů Planmeca pro intraorální snímkování je nyní doplněna o kompaktní a inteligentní skener paměťových fólií. Planmeca ProScanner™ nabízí rychlý proces skenování a dokonalý design, který usnadňuje vaši každodenní činnost. Je to výkonný přístroj, který lze použít při práci u jednoho křesla a také pro více ordinací.

Kompaktní a rychlý

Malý a kompaktní Planmeca ProScanner™ s efektním a elegantním designem se hodí do každé ordinace. Během několika vteřin získáte snímky ve špičkové kvalitě.

Jednoduché a inteligentní použití

Skenování usnadňuje magnetický vstupní zásobník ‘push and go’, který před skenováním jednoduše zasunete. Paměťové fólie jsou uchyceny ve vstupním zásobníku díky magnetům. Zabudovaná funkce mazání připraví paměťové fólie k dalšímu použití. Po každém skenování je na dotykovém LCD displeji skeneru zobrazen náhled snímku pro rychlé ověření.

Inteligentní paměťové fólie všech velikostí

Planmeca ProScanner podporuje všechny velikosti paměťových fólií – 0, 1, 2, 3, a 4c. Extrémně tenké fólie jsou pohodlné pro pacienta a jsou vybavené čipem RFID, ve kterém je uloženo elektronické výrobní číslo. Počet expozic, kvalita snímků a přehled snímků dle výrobního čísla každé fólie je možné sledovat v software Planmeca Romexis®.

Perfektní pro kliniky s více ordinacemi

Planmeca ProScanner lze sdílet přes síť mezi více ordinacemi. Toto použití je založeno na technologii RFID, která automaticky propojí záznam pacienta se správnou paměťovou fólií. Před expozicí se pomocí čtečky Planmeca ProID™ RFID načte výrobní číslo fólie v ambulanci. Po expozici je snímek automaticky zaslán na správnou pracovní stanici ke konkrétnímu pacientovi.